Led.tv.orion,monitor.dividi hdmi prodhim per gj..

Shitet nga: AGIM 06 Pri 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
LED TV ORION 22.INQA MONITOR.DIVIDI HDMI PRODHIM PER GJERMANI
I PERDORUR VETEM 3 MUAJ ESHT PERSHTATSHEM PER ZYRE APO LOKALE TE NDRSHME POR EDHE
SHTEPI ESHT NGYR KAFE I QELT QMIMI 185 EURO NR.TEL.049 241 026
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim