Shes TV LG

Shitet nga: lg 14 Gsh 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet tv-ne LG 51 ekranin eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim