TELEVIZOR !

Shitet nga: Vjollca 13 Gsh 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 3 (tre) televizor me gjendje te rregullt urgjentisht me çmim te leverdishem.
1.) 20cm
2.) 40cm
3.) 50cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim