TV Smart HD

Shitet nga: Jeton 27 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Paisje HD e cila konverton TV-ne tuaj HD ne Smart TV ku mund te lidhet me internet wifi ose kabull si dhe me USB dhe te shikoni aplikacione si youtube, web browse e shume tjera permes TV-se tuaj HD.

Paisja shikoni ne foto ka cmim special dhe eshte e paisur me:

- Wireless (wIFI)
- HDMI lidhje
- RJ45
- USB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim