TV shume pak te perdorur LG 32 inq

Shitet nga: Festim 14 Pri 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV te markes se mirenjohur LG i madhesise 32 inq, eshte shume pak i perdorur dhe eshte prej markave ma te mira te televizorave flat, fotografine e ka shume origjinale, osht taman per marakli.

klikoni me posht per me e pa modelin dhe specifikacionin:

http://www.lg.com/uk/tvs/lg-32LG5000-lcd-tv


VIBER

+377 44 112 050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim