Tv-Gording

Shitet nga: Fitim 05 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv-Gording në gjendje të mirë teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim