2 Televizor

Shitet nga: Arian 26 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy televizor ne gjendje te rregullt njeri eshte Gording me rreth te zi e tjetri eshte Wegasonic punojn shume mire, qmimi eshte per dy Televizoret 100 euro gjindemi afer santes Prishtine .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim