2 grundig

Shitet nga: Perparim 13 Shk 01:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 2 tv grundig 40 inch full hd shum te rujtun i kap gjitha programet toksore veq me.nje anten te thjesht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim