2 tv ne gjendje te rregullt

Shitet nga: xxxx 06 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
te dyt punojn mir skan asni defekt kush i merr dyt ja jepi edhe qat philips e vogel 50euro krejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim