3 televizora Samsung 43 Inch

Shitet nga: Armend 23 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 3 Televizora Samsung 43 inch


044 117 167
044 117 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim