4 Televizor Samsung 43 Inch

Shitet nga: Armend 26 Shk 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes 4 Televizor Samsung 43 inch dhe 4 kauqa per Sony Playstation
Qmimi shume i volitshem

044 117 167
044 117 167
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim