Apple TV - u shit

Shitet nga: Ilir 17 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Konektimi i iphone-it, ipad-it dhe ipod-it me tv permes hdmi-s me opcionet video play ne tv dhe mirroring per lojra dhe aplikacione te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim