Autoparlant

Shitet nga: Fadil 09 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shiten autoparlant Bose
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim