Beko tv

Shitet nga: Rita Krasniqi 12 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Tv beko 42".
Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim