Beko

Shitet nga: Qemail 17 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes TV beko ne gjendje te rregullte dhe punon shume mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim