Shitet Tv Beko

Shitet nga: XX 22 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Beko
Modeli: Beko
Shitet televizori plazma Beko ju eshte hargju vetem ekrani perndyshe tjerat pjes i ka ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim