Blica +Box 2+2

Shitet nga: Uno 13 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 890 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Blica te ri ne paket dhe boxa per foto shuting dhe video
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim