Canon

Shitet nga: Aziz 23 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Aparati eshte si ne foto mund te kontaktoni edhe ne viber +37744703280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim