Digitron origjinal per tv pllazma

Shitet nga: bujar 26 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes digitoron origjinal per tv pllazma samsung
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim