Dvr

Shitet nga: mendi 20 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
dvr me 16 hyrje
ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim