Dy Televizor

Shitet nga: Arian 26 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy Televizor jane ne gjendje te rregullt njeri eshte Gording tjetri eshte Wegasonic punojn shume mire qmimi per te dyte eshte 90 Euro gjendemi ne Sante Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim