Dy Televizor samsung plazma 32 inch

Shitet nga: ali 11 Tet 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes dy televizoe samsung plazma tv. Cmimi per nje televizor eshte 150 euro. Fotot jane origjinale jane te perdorur ne playstation.
info ne numrin 049439513 po me kete numer ne whatsap dhe wiber!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim