GRUNDIG 42 VLC 9142 T2

Shitet nga: Ilir 07 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
shes televizor grundig 42 vlc 9142 t2 prej suedie 1m i gat 67 cm gjon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim