Gording

Shitet nga: Fitim 18 Pri 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet Tv-Grunding, në gjendje të mirë teknike.
Tel. Kontaktues 044/626-872 ose
Viber: +37744626872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim