Televizon Grundig

Shitet nga: Fatlind 03 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Grundig
Televizoni osht shum i mir i ruajtur dhe jo i perdorur shum.
Qmimi sipas Marrveshjes
Kontakti: 049/532/534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim