Televizor

Shitet nga: Nderin 13 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Grundig
Modeli: Grundig
Shes televizor me ngjyra ne gjendje te rregullt shum i rujtun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim