Gurnding - Full Hd - Smart - 3D - Dy par Syze

Shitet nga: Bleon 26 Sht 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
1vit garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim