HDMI Cable 15 metra HD & 3D cable

Shitet nga: Lanti 08 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Kabllon HDMI me gjatsi 15 metra
Bazuar ne teknologjine me te re te transmetimit audio video, ne teknologjine e TMS-Core e cila ben transmetimin e sinjalit HD dhe 3D,
Resolucioni i saj eshte full HD (1920*1080)

Kualiteti i kabllos eshte i kalitetit me larte dhe material shume i forte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim