IPTV Digitalb vetem me internet

Shitet nga: IPTV 04 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Reciver IPTV mag 250 Digitalb Supersport Tring rreth 100 programe abonimi per 1 vit 150 euro, kemi dhe reseller program
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim