Jvc

Shitet nga: Leotrim 19 Shk 23:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes ket telvizor JVC ne gjendje te rregull. Dimenzoji i tvs usht 160<>115 mm bjem edhe ndrrime me qka tum konvenon pres blers serojoz qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim