KAMIN N GJENDJE PERFEKTE NDRRIM I MUNDSHEM

Shitet nga: kamin 23 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
SHES KAMININ NE GJENDJE PERFEKTE SHUM PAK I PERDORUR
QMIMI 200 EURO
NDRRIM I MUNDSHEM
INFO 044 897 415
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim