Kamerë

Shitet nga: Arben 05 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes kameren 8 mm ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim