LCD TV 32inch Samsung LE32B530P7W - Ekrani i Dem..

Shitet nga: Labi 04 Maj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes LCD TV 32inch Samsung LE32B530P7W, ka te demtuar ekrani (screen panel) por pjeset tjera i ka te gjitha funksionale.

http://www.samsung.com/it/consumer/tv-audio-video/tv/lcd-tv/LE32B530P7WXXC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim