LG 32 inq

Shitet nga: TV LG 15 Pri 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shitet TV LG 32 inq shum pek i perdorur eshte ne gjendje shum te mire,munde te kontaktoni edhe permes Viber. +38649688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim