Televizor dhe nje kompjuter me qmim tlir

Shitet nga: Xxxx 16 Pri 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: 32
Shes nje televizor LG ne gjendje te rrugullt punon shum mir dhe nje kompjuter por pa shtepiz sepse me eshte djegur desktopi mausi dhe tastira jan shum te mira dhw nw gjendje pune qmimi me marrveshje me kontaktoni ne viber per me shum +37744313519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim