LG TV

Shitet nga: Rasim 28 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: LG
Modeli: LG
Shes TV LG Smart TV modeli 42LM669S-ZC, eshte ardhur nga gjermonia TV-ja ka vetem nje problem qe i eshte thyer ekrani nipi i ka mshu me digitron dhe e ka thy vetem ne anen e majt pastaj gradualisht pas disa ditesh eshte prish i gjith ekrani, un kam bisedu me nje servis me ka thene qe i ndrrohet ekrani LED-ja d.m.th pasi qe pllaka dhe elementet tjera brenda nuk jane prekur, qmimi eshte fiks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim