Lg 4k

Shitet nga: Luan 13 Jan 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
LG 49UF671V TV LED Ultra HD 4K 123cm (49 ") - Resolution 4K 3840x2160p - Picture Mastering Index 900 Hz - Tru Ultra HD Engine - Triple HD Engine - Mode cinema 24p Real Cinema - 1x USB 2.0 - Port Ci + - RJ45 Ethernet port - VESA 300x300 - Canal Ready - Recording via external HDD - Energy Class A

1 Muj i perdorur 5 vite garancion Faktura 740 euro esht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim