Lg tv

Shitet nga: Bardh 25 Dhj 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Pllazma tv 32 inch usb hd shum i rujtun ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim