Mbajtes per LCD dhe Monitor

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 30 Jan 12:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Mbajtes per LCD dhe Monitor 25,40 CM - 81,28 CM (10"-32") M

Kodi i artikullit: 5412810140169
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Universal wall bracket for flat screen TV’s. Suitable for screens of 10 – 32” or max. 30 kg. The bracket is able to tilt and rotate, which leaves you lots of options to mount your TV and watch in comfort from the couch. The used materials are very robust and with this bracket you’ll be able to mount your TV safely to the wall.

• Screen size: 10``-32"
• Distance to the wall: 90 mm
• Max. weight: 30 kg
• Material: Steel
• Pivot points: 1
• Pivot vertical: 360°
• Tiltable: 40°
• Rotatable: 90°
______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe P

Beje porosine direkt ne Blej24

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim