Ofert Speciale per vitin e ri Televizor Panasonic

Shitet nga: PANASONIC 17 Dhj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shese televizorin Panasonic 32 inq ne gjendje te shkelqyshme. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim