PHILIPS TV

Shitet nga: Tv 26 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes Tv Philips i posardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shum i pershtatshum pakk i perdorun Full HD si dhe Monitor mund te shfrytezohet ka mundesin me vendos ne mur apo standard pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim