TV

Shitet nga: xxxx 15 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Shes tv panasonic ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim