Televizor Panasonic

Shitet nga: valmir 21 Pri 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Panasonic
Modeli: Panasonic
Shes televizorin panasonic negjendje te mire pak i perdorun i ruajtun max ashtu siq shihet ne foto.televizori ka po ashtu edhe mbajtset qe mund te rrij edhe mbi tavoline

qmimi : 220euro

nr : 044 525 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim