Shes televizorin 18 inq 044 554 513

Shitet nga: edon 08 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: 18
shes televizorin 18 inq vetem zeri nuk i bon

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim