TV Philips

Shitet nga: Sadi 27 Mar 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: 28inch
Shes TV Philips
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim