Tv Led philips

Shitet nga: daloki 18 Mar 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Prodhuesi: Philips
Modeli: 28inch
Tv shum komod 28inq gjithsejt 1 meter me 75cm mundet te perdoret per tv dhe per per pc kontakto ne viber +38649416675
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim