Projector

Shitet nga: Projector 21 Pri 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Model FB2400
Projection Technology LCD
Native Resolution VGA (640x480)
Supported Resolution 1080P (1920x1080), WXGA (1280x800), XGA (1024x768)
Input Voltage(V) 12
Brightness(Lumens) 80
Brightness Range Under 99 Lumens
Aspect Ratio 4:3 and 16:9
Contrast Ratio 400:1
OSD Languages Chinese, English
Projection Screen Size (inch) 20-100
Projection Distance (m) 1.1-4
Throw Ratio Range 10-400cm
Lens Manual zoom/focus
Video Formats H.264, FLV, RMVB, RM, MPEG, MOV
Audio Formats WMA, MP3
Picture Formats PNG, BMP, JPEG
Connectors HDMI Input, SD Card Slot, USB, VGA Port, 3-in-1 AV In
Speakers Included Yes, built-in
Lamp Type LED
Lamp Life (Hours) 20000
Power Consumption (W) 24
Projector Type Home Theater Projector
Connectivity Technology Wired
Color White, Black
Dimension(cm) 13.7x12.6x5.66
Net Weight(kg) 0.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim