Projektor -Full HD Mini VGA (640x480)

Shitet nga: Shop 14 Krr 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Nga 188Eur ne 150Eur, Enkas per me shiku ndeshjen
Shqiperi-serbi.Projektori eshte i ardhur nga jashte dhe nuk jane te perdorur .
---Full HD Mini VGA (640x480) LCD---
--------------------------------------------------------------------------------
Projektor shume praktike per lokale dhe Kafiteri te ndryshme.
Presim bleres serioz
Me respekt.
--------------------------------------------------------------------------------

Model-H80
Projection-Technology-LCD
Native-Resolution-VGA-(640x480)
Supported-Resolution-1080P-(1920x1080)
Input-Voltage(V)-12
Brightness(Lumens)-80
Brightness-Range-Under-99-Lumens
Aspect-Ratio- 4:3,-16:9-and-native-16:10
Contrast-Ratio- 400:1
OSD-Languages-English-French-Chinese,-Russian
Projection-Screen-Size-(inch)-14x13.5x7.2
Projection-Distance-(m)- 4
Throw-Ratio-Range- 400:1
Video-Formats- MP4,-H.264,-FLV,-RMVB,-MPG,-MOV
Audio-Formats- WMA,-MP3
Picture-Formats-PNG,-BMP,-JPEG
Connectors-HDMI-Input,-SD-Card-Slot,-USB,-VGA-Port,-3-in-1-AV-In
Speakers-Included- Yes,-built-in
Lamp-Type-LED
Power-Consumption-(W)- 24
Projector-Type-Mini-Projector
Connectivity-Technology- Wired-&-Wireless
Color-Black
Dimension(cm)-14x13.5x7.2
Net-Weight(kg)-0.44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim