Projektor 3D

Shitet nga: Albert 16 Shk 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes projektor 3D n gjendjje t rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim