Projektor HDMI

Shitet nga: Besnik 18 Nën 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Projektori osht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim